Zpravodajství

Hlasování o Českou Miss odstartováno - fotogalerie krásek

Dvanáctka finalistek soutěže České Miss 2007 v sobotu odjela na soustředění do termálních lázní. Dohlíží tam na ně očka fotoaparátů a videokamer. Pokud už máte svou favoritku, můžete ji od pondělka podpořit skrze internet. Hlasujte o Českou Miss posluchačů a Miss Internet na stránkách soutěže. Inspiraci najdete v naší bohaté fotogalerii!


Minulý rok se soustředění dvanácti nejkrásnějších Češek uskutečnilo v exotické Brazílii, letos dali organizátoři přednost azurově modrým ledovcům, sněhu i léčivé minerální vodě v sousedním Rakousku. Dívky tak tráví deset dní v malebném Ötztalském údolí v tyrolských Alpách a podle posledních zpráv si pobyt užívají.

Pobyt střeží kamery
Krásky v termálních lázních Aquadom Lagenfeld natáčí medailonky s režisérem televizní finálové show Petrem Soukupem. Filmovalo se už na atraktivních místech, jakým je například ledovec Obergurgl. To všechno ale uvidíte až 24. února v přímém přenosu na TV Nova. Hledáčkem fotoaparátu finalistky sleduje zpěvák Peter Nagy.

Sauny v obložení
Dívky při pobytu nemohly vynechat sauny, kterých je v Aquadomu hned sedm, mezi nimi finská, solná, arabská i s bouřkou a deštěm. „Z té jsme nadšeny. Když se spustí program, v místnosti, která vypadá jako jeskyně, se setmí a začne bouřka. Pak se spustí hustý studený déšť a sauna tak vyvolá iluzi tropického deště," popisuje své zážitky Eva Machů, jedna z finalistek. Podle organizátorů si všechny dámy pochvalují prostředí v Aquadomu ve stylu feng šuej, čínské filozofie, která vychází z dokonalé harmonie, ze spojení místa, čistoty a krásy. 
To vše krásky doplňují pravidelným pitným režimem - na žízeň je v místě prý nejlepší voda přímo z ledovce.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz