Zpravodajství

Přejezd mezi Starou Boleslaví a Brandýsem nad Labem pouze na dálniční známku

Přejezd mezi Starou Boleslaví a Brandýsem nad Labem pouze na dálniční známku

Obyvatelům Staré Boleslavi a Brandýsu nad Labem v nejbližších dnech nastane problém. Sedm mostů, které tyto dvě města spojují, podlehnou rekonstrukci. Všechny najednou. Možnou objížďku tu po dobu tří let bude tvořit pouze nejbližší úsek dálnice. A jezdit po dálnici bez dálniční známky nelze.

Zdroj: TV Nova

Sedm mostů spojujících Starou Boleslav a Brandýs nad Labem se nachází v dezolátním stavu. Radnice se proto rozhodla dát je opravit. A to všechny najednou. Pro obyvatele těchto měst ale v takovém případě nastává problém. Řidičům totiž bude k dispozici pouze objížďka v podobě dálnice. V takovém případě si ale budou muset zakoupit dálniční známku.

Radnice se nyní snaží získat pro své obyvatele v tomto směru výjimku. Aby si tito lidé, kteří budou úsek dálnice využívat pouze k přepravě mezi těmito dvěma městy, nemuseli dálniční známku kupovat. Takovou výjimku ale vůbec není lehké získat.

Jiné řešení, než dát mosty opravit, a to všechny v jeden čas, prý radnice neměla. Krajský úřad se ale kvůli nedomyšlené objížďce snaží opravu mostů pozastavit.

 

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz