Zpravodajství

Pražský koncert Vlasty Horvátha

Pražský koncert Vlasty Horvátha
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Na koncert Vlasty Horvátha a jeho kapely můžete vyrazit ve čtvrtek 1. února do pražské Retro Music Hall. V roli předskokana vystoupí skupina Prowizorium.

Vlasta Horváth, vítěz druhého ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, natočil v pořadí již druhé album, které pojmenoval „Do peří nefoukej"a které vyšlo v polovině listopadu. Na trh jej uvádí pilotní singl s názvem „Adios".

Toto album talentovaného zpěváka, skladatele a instrumentalisty vzniklo pod producentským vedením Jiřího Janoucha (kytarista Anna K. Band) v tandemu s Michalem Dvořákem (ex-Lucie) ve Dvořákově studiu BaseFloor.

Deska obsahuje 11 skladeb, z toho u deseti je autorem hudby výhradně Vlasta Horváth, jedna skladba byla vybrána z nabídky zahraniční databanky. Skladby otextovali Viktor Dyk, Milan Princ, Pavla Milcová. Všechny skladby jsou v češtině, s výjimkou dvou skladeb v angličtině: „Kiss" a „Coming Home".

Neveřejný křest CD proběhl 24. listopadu v Music Baru Teatro. Kmotrem byl hudební skladatel Karel Svoboda.

Sony BMG
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz