Zpravodajství

Podhůrský má duši rockera - video

Podhůrský má duši rockera - video

Herec, moderátor, fotograf, spolumajitel galerie - to všechno je Zdeněk Podhůrský. Výčet jeho profesí se po včerejšku rozrostl o další - pěveckou. V Lucerna Music Baru vystoupil se svou novou kapelou Zdeněk Podhůrský a Underhill. A byl to nářez!


„S nápadem založit si kapelu jsem koketoval už dlouho. Hudbu skládám už od svých patnácti let a jsem rád, že se moje písničky konečně dostanou k lidem," řekl nám těsně před svým koncertem Zdeněk Podhůrský. „Za chmelovou brigádu na střední škole jsem si koupil první kytaru a začal jsem skládat. Nedávno jsem zjistil, že už mě vůbec nebaví hrát převzaté písničky, jen ty moje," smál se zpěvák.


Od noblesního moderátora pořadu televize Nova Pálí vám to a bývalého partnera jemné a popové Ivety Bartošové by se dala čekat hudba stejně laděná, ale Zdeněk Podhůrský překvapil rockem, se kterým často korespondují melancholické texty. „Poslouchám i vážnou hudbu a nevím, jaký žánr mě chytne za pár let, protože je škoda se uzavírat do jedné škatulky, ale momentálně u mě zvítězil rock," řekl Podhůrský.

Na první koncert přišel svého kamaráda podpořit i herec Marek Vašut. „Se Zdeňkem se známe už ze školy a zažili jsme spolu spoustu věcí," řekl nám Marek Vašut. Skupinu Underhill nakonec doprovodil i svou excelentní hrou na buben. V jeho rázných úderech se naprosto ztrácel i jemný hlas houslí a violoncella půvabných dívek ze skupiny Inflagranti, dalšího z hostů „pekelné" kapely.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz