Zpravodajství

Podhůrský má duši rockera - video

Podhůrský má duši rockera - video

Herec, moderátor, fotograf, spolumajitel galerie - to všechno je Zdeněk Podhůrský. Výčet jeho profesí se po včerejšku rozrostl o další - pěveckou. V Lucerna Music Baru vystoupil se svou novou kapelou Zdeněk Podhůrský a Underhill. A byl to nářez!


„S nápadem založit si kapelu jsem koketoval už dlouho. Hudbu skládám už od svých patnácti let a jsem rád, že se moje písničky konečně dostanou k lidem," řekl nám těsně před svým koncertem Zdeněk Podhůrský. „Za chmelovou brigádu na střední škole jsem si koupil první kytaru a začal jsem skládat. Nedávno jsem zjistil, že už mě vůbec nebaví hrát převzaté písničky, jen ty moje," smál se zpěvák.


Od noblesního moderátora pořadu televize Nova Pálí vám to a bývalého partnera jemné a popové Ivety Bartošové by se dala čekat hudba stejně laděná, ale Zdeněk Podhůrský překvapil rockem, se kterým často korespondují melancholické texty. „Poslouchám i vážnou hudbu a nevím, jaký žánr mě chytne za pár let, protože je škoda se uzavírat do jedné škatulky, ale momentálně u mě zvítězil rock," řekl Podhůrský.

Na první koncert přišel svého kamaráda podpořit i herec Marek Vašut. „Se Zdeňkem se známe už ze školy a zažili jsme spolu spoustu věcí," řekl nám Marek Vašut. Skupinu Underhill nakonec doprovodil i svou excelentní hrou na buben. V jeho rázných úderech se naprosto ztrácel i jemný hlas houslí a violoncella půvabných dívek ze skupiny Inflagranti, dalšího z hostů „pekelné" kapely.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz