Zpravodajství

Šárka Vaňková zkouší roli v novém muzikálu Angelika

Šárka Vaňková zkouší roli v novém muzikálu Angelika
Zdroj: Korzo

O stříbrné Šárce Vaňkové z první série Česko hledá SuperStar je teď ticho po pěšině, podle jejích slov to ale neznamená, že by zmizela ze světa. "Jen nepatřím k těm, kteří vymetají večírky, ani na to nemám čas," řekla zpěvačka.

V září navíc Šárka Vaňková opět začala studovat. Už má za sebou zkoušky za první pololetí. Koncertuje a také si zahrála a zazpívala v muzikálu Kleopatra. Nedávno dostala od Michala Davida další nabídku, a tak teď pilně zkouší jednu z rolí v připravovaném muzikálu Angelika.

Šárka pochopitelně sledovala i třetí řadu soutěže Česko hledá SuperStar. Jakou mají  noví zpěváci naději udržet se vbranži, to podle ní bude záležet na tom, jak rychle se budou snažit čerpat z toho, co bylo, a jestli se začnou soustřeďovat na to, co bude dál. "Musí se spoléhat především sami na sebe, neohlížet se na relativní úspěch a zpívat dál. Být ve finále SuperStar je pro život zpěváka skutečně málo," míní Šárka Vaňková.

Prý se jí daří i v osobním životě. Bydlí se svým přítelem Jakubem Vytáčkem v Praze, a to i přes zprávy, jež prolétly bulvárem, že ho Šárka vyhodila na ulici. "Teď už jsme spolu skoro dva roky a jsme vážně spokojení. Vidíte sami, že Jakub přišel i na derniéru Kleopatry!" pochlubila se Šárka.

Spekulace bulváru o jejích různých avantýrách a hádkách s přítelem nebere vážně. "Vnímám to tak, že i negativní reklama je reklama, i když to někdy dost zamrzí i ublíží," dodala Vaňková.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz