Zpravodajství

Pavlíček má těsně před cennou dvojplatinou - video

Pavlíček má těsně před cennou dvojplatinou - video

Kytarista a skladatel Michal Pavlíček před necelou hodinou obdržel platinovou desku za prodej svého DVD Beatová síň slávy. Hodnota této videoplacky stoupá tím, že za necelých pět set kousků dosáhne Pavlíček na dvojitou platinu, což je u nás u hudebního DVD výjimečné.


Kytarový mág získal zlatou desku za tisíc prodaných DVD v polovině prosince, o měsíc a půl později se v pražském Lucerna Music Baru radoval už z platiny. Ta dvojitá na sebe nenechá dlouho čekat. Muzikantovi přišel pogratulovat například Radim Hladík, v davu byste zahlédli i Gábu Al Dhábbu, kolegu z Pražského Výběru Viléma Čoka nebo producenta Milana Cimfeho.

Zdroj: TV Nova

S Pavlíčkem si ve vyprodané Lucerně zazpívala například Lenka Dusilová, Bára Basiková nebo Kamil Střihavka a také jedna z jeho skupin One Season Band.

Pavlíček se bude hledat
Kytarový mág se po neshodách s Michalem Kocábem okolo fungování Pražského Výběru hodlá ubírat novým směrem. S Výběrem strávil pětadvacet krásných let, a tak jej přirovnává k manželství. "Říká se, že když se v tom člověk dlouho hnípá, tak by ho to mohlo dost bolet," komentoval celou situaci člen Beatové síně slávy a dodal, že je lepší najít si náhradu. Kvůli novému projektu, jež zatím nemá pevné obrysy, Pavlíček pozastaví skupinu tří tváří Balage-Střihavka-Pavlíček známou jako B.S.P. "Rád bych v sobě zase vzbudil nějaké hledačství," říká Pavlíček s tím, že v minulosti takto našel Stromboli nebo část Pražského Výběru. Podrobnosti o projektu přislíbil na podzim. Jeho příznivci si do té doby mohou užívat platinové DVD Beatová síň slávy nebo 3. března navštívit poslední koncert B.S.P na Metropolitním festivalu v pražském Abatonu.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz