Zpravodajství

Ondráček, Mrzena: Odpolední Televizní noviny budou bomba!

Ondráček, Mrzena: Odpolední Televizní noviny budou bomba!

V pátečním vysílání Snídaně s Novou seznámili diváky s připravovanou novinkou ve vysílání TV Nova ředitel zpravodajství a publicistiky Martin Ondráček a šéfredaktor zpravodajství Petr Mrzena. Diváci se mají na co těšit, Odpolední Televizní noviny jim přinesou formát, jaký ještě nebyl na českých obrazovkách k vidění.


Podle Ondráčka Odpolední Televizní noviny, které poprvé budou moci diváci spatřit v pondělí 5. února od 17:00 do 17:35, zaměří svůj pohled do všech českých, moravských i slezských regionů. Odpolední TN nebudou zahlcovat diváky s přemírou politiky či ekonomických údajů, naopak nechají vyniknout událostem z různých koutů republiky.

Ondráček slíbil, že se zpravodajství TV Nova bude věnovat "drobným malým věcem" jako jsou kriminální kauzy či "věci každodenního života". Mrzena zdůraznil, že Odpolední TN budou "mladým a dynamickým pořadem, ve kterém bude množství živých vstupů".

Večerní TN jsou adrenalinovou záležitostí

Oba šéfové zpravodajství TV Nova také nechali nakouknout diváky Snídaně do zákulisí příprav večerních Televizních novin. Pořad, který sleduje kolem tří milionů lidí denně, vzniká prakticky od rána. Ihned po Snídani se oba pánové vrhli do příprav pátečního vysílání. Na rozdíl od konkurence Nova upřednostňuje vlastní témata, která nejsou k vidění u jiných televizí.

Ondráček uvedl, že příprava Televizních novin je někdy hektická, zejména 60 až 90 minut před začátkem vysílání. Aktuálnost jednotlivých reportáží někdy na poslední chvíli způsobí, že programová skladba TN se mění těsně před začátkem vysílání.
Oba šéfové zpravodajství jsou spokojeni, když si lidé v tramvaji povídají o večerních zprávách na Nově. Zatímco Ondráčka potěší zmínka o jakékoli reportáži, Mrzena s úsměvem podotkl, že by si měli lidé povídat o celých TN.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz