Zpravodajství

Nová Avril bude v dubnu

Nová Avril bude v dubnu
Zdroj: Sony BMG

Připravte si diáře. Je totiž již známo datum vydání dlouho očekávaného třetího alba mladičké rebelky Avril Lavigne. Deska The Best Damn Thing vyjde týden po Velikonocích, v úterý 17. dubna.

Dle slov odborníků se můžete těšit na to nejlepší, co z dílny této pop-punkové hvězdy dosud vzešlo. Deska je nabitá ohromnou spoustou čerstvé energie, výraznými melodiemi, směle a sebejistě zpívanými texty. Jak by taky ne. Avril si s novinkou dala na čas. Je to první album s autorskými skladbami od vydání trojnásobně platinového alba Under My Skin z roku 2004.

Album obsahuje Avrilin aktuální hit, baladickou „Keep Holding On", kterou napsala spolu s Dr. Lukem pro dobrodužný fantasy film „Eragon".

První singl tohoto alba, rocková pecka „Girlfriend", vtrhne do rádií již 12. února.

Sony BMG
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz