Zpravodajství

Finalistky si na soustředění vyzkoušely garderoby

Na úvod intenzivního soustředění si adeptky na titul Česká Miss 2007 vyzkoušely v sobotu 17. února v pražském Top Hotelu Praha šaty na finále, které je čeká už za necelý týden.


Nejprve přišly na řadu extravagantní modely, na jejichž tvorbě se podílelo šest módních návrhářek. Dívky v nich budou absolvovat módní přehlídku jako jednu ze soutěžních disciplín. Každá z návrhářek oblékla dvě finalistky. A s ústředním tématem finále cesta kolem světa se Marie Zelená, Jiřina Tauchmanová, Marie Copps, Natali Ruden, Helena
Mertlová a Helena Kroftová Leisztner vyrovnaly každá originálně po svém.

Následovala zkouška večerních šatů a plavek, které vytvořila hlavní
návrhářka České Miss 2007 Camilla Solomon. Každý z dvanácti modelů je šitý přímo na míru dívce podle její osobnosti a zvýrazňuje také její šarm. Autorka zvolila splývavý materiál. Je to převážně hedvábí ozdobené ručními výšivkami s použitím korálků, broušených kamenů a flitrů. Podklad výšivky často tvoří i ruční malba. Noblesní styl šatů tak zapadá do kompozice hollywoodského filmového plátna a je inspirován sloganem "S Českou Miss kolem světa".

Dramatické okamžiky finálového večera před kamerami TV Nova čekají dívky již 24. února. Bude to napínavé finále, při kterém budou volit královnu krásy diváci pomocí SMS. Na jednoho z nich stejně jako na novou Českou Miss čeká atraktivní cesta kolem světa.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz