Zpravodajství

Na dálnici D2 jedno úmrtí a tři zranění

Na dálnici D2 jedno úmrtí a tři zranění

Na dálnici D2 jezdí auta, která pendlují mezi Českem a Slovenskem. Ve středu vpodvečer na dopravním tahu došlo u Podivína na Břeclavsku k jednomu úmrtí při srážce třech osobních aut. Dálnici nehoda zcela zablokovala. Silnice byla plně průjezdná až ve čtvrtek krátce po půlnoci.

Zdroj: TV Nova

Nehoda se stala kolem šesté hodiny večer. Srazily se tu tři osobní automobily z Bulharska, Slovenska a Maďarska. Spolujezdkyně bulharského řidiče při nehodě zemřela. Další tři lidé vyvázli se zraněními. Příčinou neštěstí byla pravděpodobně nepozornost jednoho z řidičů. Výše škody na vozidlech podle prvních odhadů dosáhla půl milionu korun.

Silnice průjezdná až krátce po půlnoci

Nehoda zablokovala dálnici v úseku mezi Podivínem a Břeclaví na více než čtyři hodiny. Policie musela odklonit dopravu přes okresní silnice. Dálnice byla plně průjezdná až dnes krátce po půlnoci.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz