Zpravodajství

Na Mělnicku našli torzo uhořelé mrtvoly

Na Mělnicku našli torzo uhořelé mrtvoly

Požár chaty se stal osudným jedné osobě v Dolánkách na Mělnicku. Hasiči tam zhruba v sedm ráno našli zbytky ohořelého lidského těla. Na místě události byl reportér Jiří Borovec.

Zdroj: TV Nova

Informaci  o požáru potvrdila našemu serveru mluvčí mělnické policie Radomila Felgrová. Majitelé chaty se shodují, že se nejednalo o nikoho z jejich rodiny. Zřejmě v chatce uhořel bezodomovec. Jeho bližší totožnost určí až pitva.

Bezdomovci se prý v okolí občas objeví. Ve středu večer se ale v chatě podle svědků nesvítilo a nikdo si nikoho cizího v okolí nevšiml. Kvůli vysokému žáru tělo úplně shořelo a tak se musí čekat na testy DNA. Ty by mohly alespoň částečně zodpovědět otázky kolem podivných okolností případu.

Žár v chatce byl obrovský, dosahoval až 1000 stupňů Celsia.

Hasiči odhadují škodu na majetku na 300 tisíc korun. Příčinu požáru zatím hasiči neznají. Podle nich může za požárem být úmysl, nedbalost nebo špatné zacházení s elektroinstalací. Z místa požáru hasiči odvezli některé elektrospotřebiče, aby jejich prozkoumáním mohli vyloučit případnou technickou závadu na elektroinstalaci.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz