Zpravodajství

Na Smíchově uhořel bezdomovec

Na Smíchově uhořel bezdomovec

Lidský život si vyžádal požár, který v noci na dnešek zachvátil jeden z nákladních vagónů na pražském nádraží Smíchov. Případu se věnuje náš reportér Martin Novotný.

Zdroj: HZS

Hasiči byli na místě za pár minut a během chvíle se jim podařilo dostat plameny pod kontrolu. Při ohledávání místa požáru ale našli ohořelé lidské tělo.

Mrtvý muž byl pravděpodobně jedním z bezdomovců, kteří v opuštěných vagónech často přespávají. Jestli uhořel nešťastnou náhodou, nebo tady požár někdo úmyslně založil, teď vyšetřují pražští kriminalisté.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz