Zpravodajství

SuperStar Michal Michajlec chce být Mužem roku

Neúspěšní účinkující v různých reality show zkoušejí hledat štěstí jinde. Třeba v soutěži krásy. Loni o post Muž roku usiloval Karel Frýd, známý jako "Plyšák" z domu Velkého bratra. Letos se pokusí získat titul semifinalista soutěže Česko hledá SuperStar Michal Michajlec.

Do soutěže mužské krásy, muskulatury a dovednosti se již přihlásilo kolem 450 mužů z celé České republiky a stále mají možnost i další pánové. Stačí mít české státní občanství a věk od 20 do 32 let. Mezi přihlášenými je také Michal Michajlec, který se dostal mezi 20 nejlepších v třetím ročníku Česko hledá SuperStar.

Michal pochází z Mladé Boleslavi, věří číslu 11 a narodil se ve znamení Ryb. Na zpěv nezanevřel a sem tam vystupuje se svou kapelou. Mimo zpívání se zajímá i o sport. Hraje totiž závodně plážový volejbal. Pokud se dostane v soutěži Muž roku až do finále, čekají na něj čtyři disciplíny - představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle a volná disciplína. Tipujeme, že si ve volné disciplíně vybere zpěv.

Koho byste do soutěže mužské krásy nejraději přihlásili vy?

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz