Zpravodajství

VIDEO: Kamion smetl škodovku, řidič auta nepřežil

VIDEO: Kamion smetl škodovku, řidič auta nepřežil

Vážná dopravní nehoda zablokovala v noci na dnešek silnici mezi Dolánky nad Ohří a Terezínem. Čelně se tady střetla škodovka s kamionem. Nehodu nepřežil řidič osobního auta.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

Nákladní auto převáželo obilí, jeho cesta ale skončila i s přívěsem v příkopu. Z bílé škodovky zbyla jenom hromada plechů nalisovaná mezi nárazníkem kamionu a stromem. Osobní auto vjelo údajně do protisměru a řidič náklaďáku už nedokázal čelnímu střetu zabránit.

Zdroj: TV Nova

Tělo řidiče škodovky zůstalo celou dobu uvězněné ve vraku auta. Aby se k němu hasiči dostali, musela na místě zasahovat také těžká technika. Až po pěti hodinách se podařilo těžké technice havarovaný kamion vyprostit z příkopu.

Až když se podařilo odvézt vrak nákladního auta, začali policisté ohledávat místo nehody. Silnice z Terezína na Prahu tak byla neprůjezdá až do ranních hodin.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz