Zpravodajství

Zbyněk Drda už plánuje křest svého nového alba

Zbyněk Drda už plánuje křest svého nového alba
Zdroj: Sony BMG

Datum vydání (16. dubna) první desky třetí české Superstar Zbyňka Drdy již všichni jistě netrpělivě odpočítáváte. Známy jsou však již také termíny křtů alba s názvem Pohled do očí.

Album „Pohled do očí" bude mít křest doslova „tuplovaný" - dva křty a dva vítězové SuperStar.

První, veřejný křest proběhne 30.4. od 18:00 v brněnském kulturním domě Semilasso, druhý a také veřejný se bude konat v pražském Retro Music Hall 15.5. také od 18:00.

Drda zazpívá věci z nového alba „Pohled do očí", včetně singlu „Miliony přání" a na koncertech zazní i několik věcí převzatých. Doprovodí ho jeho nová kapela ve složení Jan Lstiburek (baskytara), Jan Steinsdorfer (klávesy), Jakub Lenz (kytara) a Oliver Lipenský (bicí). Zbyňkovo vystoupení s kapelou bude trvat přibližně 50 minut.

Chystá se však ještě jeden „bonus" navíc, a to hostování slovenské SuperStar Petera Cmoríka, kterého předchází skvělá pověst. Jeho debutové album Nádherný deň se stalo nejprodávanějším albem na Slovensku roku 2006, získal 3 ceny v anketě Slávik (zpěvák, objev roku a hit roku), koncertuje a hraje v úspěšném muzikálu Tři mušketýři roli D´Artagnana.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz