Zpravodajství

Policie už dopadla lupiče z benzínky v Tovačově

Policie už dopadla lupiče z benzínky v Tovačově
Zdroj: TV Nova

Pachatel dvou loupežných přepadení, ke kterým došlo v posledních dnech na Přerovsku, je za mřížemi. Stalo se tak díky záběrům z průmyslové kamery, které sme vám v pondělí jako první ukázali krátce po loupeži.

Záznam pořídila skrytá průmyslová kamera na benzínce v Tovačově. Brýlemi a čepicí maskovaný muž si odtud odnesl více než 200 tisíc korun. Po odvysílání záběrů se ale policii ozvali lidé, kteří lupiče poznali.

"Děkujeme občanům, kteří nám ihned poskytli podstatné a důležité informace, které vedly k dopadení tohoto pachatele," říká policejní mluvčí.

Z lupiče se vyklubal několikrát trestaný čtyřiatřicetiletý muž z Olomouce. Dnes odpoledne vyslechl obvinění a byl z cely předběžného zadržení převezen do vazební věznice.

Podle policie má recidivista patrně na svědomí daleko více trestných činů po celé Moravě. Mělo by se jednat převážně o vloupání a jinou majetkovou trestnou činnost. Před časem měl dokonce vyloupit poštu.

Násilník použil při obou přepadeních střelnou zbraň, což mu u soudu značně přitíží. Za obě loupeže mu hrozí až deset let vězení. Dnešní noc už stráví lupič tady ve vazební věznici v Olomouci.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz