Zpravodajství

V nonstop baru ukousl opilec mladíkovi kus ucha

V nonstop baru ukousl opilec mladíkovi kus ucha
Zdroj: TV Nova

Praktiky z amerického boxerského ringu se už přenesly i do českých hospod. O tom se přesvědčili v jednom non-stop baru v Jablonném nad Orlicí. Když se personál snažil vyprovodit opilého hosta, který usnul na stole, začal být muž agresivní a vše skončilo potyčkou na chodbě a ukousnutým uchem.

Panu Petrovi zůstane nechtěná památku na neznámého útočníka do konce života. Napadený mladík přišel o celý lalůček na levém uchu. "Chvíli jsme se váleli na zemi, pak jsem ho od sebe odtrhl a on mi úplně v klidu řekl, teď jsem ti ukousl kus ucha," popisuje incident postižený.

Vše prý začalo, když do restaurace přišel podivný, zarostlý muž s krosnou. Objednal si pivo a v zápětí usnul na stole. O půl čtvrté ráno servírce došla trpělivost a rozhodla se opilého podivína přimět k odchodu.

"On vyšel ven, dělal tam nějakej bordel, tak jsem se tam šel kouknout, on po mě skočil a ukousnul mi kus ucha," vzpomíná na incident pan Petr. "Mohu potrdit, že u nás byl ošetřen pacient v nočních hodinách, k dalšímu stavu se dál nemohu vyjádřit," uvedl lékař.

Opilý zuřivec vzal okamžitě nohy na ramena, pan Petr skončil se zkrvaveným uchem v nemocnici. Ukousnutou část už se ale lékařů zpět přišít nepodařilo.

I když se jedná o poměrně kuriózní případ, pachatele může přijít ukousnuté ucho pěkně draho. V případě, že mu bude sděleno obvinění, hrozí mu až dvouletý trest odnětí svobody.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz