Zpravodajství

VIDEO: Lupiči najeli do nákupního centra v autech

VIDEO: Lupiči najeli do nákupního centra v autech

Asi šesti lupičům se dnes ráno nepodařila v pražských Letňanech krádež bankomatů, které jsou umístěné v hale nákupního centra. Do haly vjeli třemi auty, vyrušila je ale bezpečnostní agentura a policisté. Zloději stačili utéct.

Zdroj: TV Nova

Zloději vjeli do nákupního centra dveřmi zhruba ve tři hodiny ráno. Celou akci měli podle všeho dobře připravenou.

Do haly nejprve nacouvalo jedno auto. Pár vteřin poté přijelo druhé. Do prosklených dveří se ale řidič netrefil, po dvou pokusech se do haly dostal i on. Třetí auto už mělo zcela volný průjezd.

To už ale na místo přiběhli pracovníci bezpečnostní agentury a policisté. Muži zákona se na místo činu dostali do minuty po ohlášení případu. Jejich rychlost asi zloděje nemile překvapila. Padlo i několik výstřelů.

Odměna 100 tisíc

Jedno auto zlodějů nechtělo nastartovat. Druhé bylo rozstřílené. Jednalo se o vozy Volkswagen Passat a Volkswagen Passat Combi.

Zloději přesto stačili policistům zmizet. V posledních letech jsou krádeže bankomatů stále častější. Scénář je prakticky stejný. Auto vjede přes prosklené dveře, a pak se zloději snaží bankomat naložit. Někdy se jim to i povede. Hlavnímu městu se tento typ zlodějů zatím vyhýbal. Pracovníci bezpečnostní agentury vypsali za dopadení lupičů 100tisícovou odměnu.

Není vyloučeno, že zloději mají na svědomí podobné krádeže jak u nás tak i v zahraničí.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz