Zpravodajství

Bachyně porodila deset pruhovaných selátek

Bachyně porodila deset pruhovaných selátek
Zdroj: TV Nova

Ochočenou prasnici si přímo z lesa přivedl pan Miča. Na statku u jihočeské Bechyně s ní žije čtyři roky. A nedávno porodila 10 pruhovaných selátek.

Metráková prasnice Mičovým zobe z ruky. Ochočili si ji dokonce tak, že nám bez újmy na zdraví ukázala svých 10 pruhovaných selátek.

Mičovi chovají celou prasečí rodinu na zahradě. Když vyběhnou ven všichni najednou, od skotačin a honiček je ale nezastaví.

Barborka si občas vyrazí sama do lesa, ale vždycky se vrátí. Pro lidi, kteří ji potkají, je to šok. Nebojácná prasnice se totiž ráda kamarádí. A tak občas někoho pořádně po lese prožene. To deset pruhovaných kámošů si zatím nožky šetří a užívá si luxus, který jim rodina Mičových dopřává.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz