Zpravodajství

VIDEO: Na Jihlavsku blokovala silnici u D1 nehoda kamionu

VIDEO: Na Jihlavsku blokovala silnici u D1 nehoda kamionu

Nehoda kamionu a osobního auta ochromila dnes brzo ráno na dlouhé hodiny hlavní tah z Jihlavy na Havlíčkův Brod a k dálnici D1. Dopravní nehoda si vyžádala jedno lehké zranění.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

K nehodě došlo u Jihlavy na rychlostní silnici 38 před nájezdem na D1 ve směru na Brno. Komunikace je už částečně průjezdná v pravém jízdním pruhu. Na místě zasahovali hasiči, policie a sanitka.

Připravujeme další informace.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz