Zpravodajství

Lindsay Lohanová vyrazila s pistolí proti paparazziům

Za otevřené vyhlášení války amerických mediálních celebrit paparazziům je označována fotografie Lindsay Lohanové s pistolí Glock v ruce, která se právě objevila na titulní stránce týdeníku Radar.

Pózováním pro snímek prý dvacetiletá herečka, která je častým terčem štvanic fotoreportérů, chtěla vyjádřit své obavy nad tím, jak daleko jsou ochotni někteří pararazziové zajít, aby ulovili unikátní záběr.

"Jejich úsilí dříve nebo později skončí smrtí některé z vyhlédnutých obětí," vzkázala ústy tiskové mluvčí veřejnosti. Snímky uvnitř čísla ji zachycují při manipulaci s plamenometem, samopalem a dalšími smrtícími zbraněmi.

"Chci, aby moje výstraha byla co nejsrozumitelnější," zdůrazňuje Lindsay.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz