Zpravodajství

Zastavte svůj krok - koncert George Michela zrušen!

Zastavte svůj krok - koncert George Michela zrušen!
Zdroj: Sony BMG

Ten kdo se těšil na George Michaela dnes večer do T-Mobile Areny, je teď zklamán, koncert byl kvůli nehodě kamionu s technikou zrušen. Plánovaný koncert už od začátku provází smůla.

První komplikací se stal přesun ze Strahova do T-Mobile arény. Dále se začalo spekulovat o tom jestli Georg Michael do Prahy vůbec přijede, protože vyšly najevo jeho problémy se zákonem kvůli drogovým deliktům. A do třetice - nehoda! Kamion, který převážel důležitou část pódia havaroval na trase Bukurešť - Praha. Alespoň tak zrušení koncertu odůvodnil Petr Novák z pořádající společnosti Interkoncerts.

"George Michael, který dorazil s celým týmem do Prahy v noci ze čtvrtka na pátek je touto skutečností hluboce zarmoucen a všem svým fanouškům se omlouvá," řekl Novák. A co vaše vstupenky? Až do vyřešení nastalé situace zůstávají v platnosti. Do deseti dnů by pořádající společnost měla vydat prohlášení, jak celou situaci vyřešili. Je pravděpodobné, že se náhradní koncert uskuteční na konci letního Turné George Michaela 2007.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz