Zpravodajství

U Prahy havarovalo auto: jeden mrtvý, další těžce zranění

U Prahy havarovalo auto: jeden mrtvý, další těžce zranění

K tragické nehodě došlo ve středu ráno nedaleko Prahy v obci Kuří. V autě tam seděli čtyři lidé. Posádka narazila s vozem do stromu. Nehodu nepřežil 37letý muž. Našemu serveru to uvedla mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

Zdroj: TV Nova

Důvodem nehody byla podle policistů pravděpodobně nepřïměřená rychlost. Auto vyjelo na vyvýšenou krajnici, dostalo smyk a vjelo do protisměru. Retardéry vůz vymrštily do vzduchu a následně na střechu. Auto bylo ale stále v pohybu. Tragédii dokončil náraz do stromu. TV Nova to sdělila mluvčí policistů z Prahy - venkova Jana Žďárská.

 

Jeden z mužů byl předán letecké záchranné službě k transportu do Fakultní nemocnice Bulovka, utrpěl zhmoždění páteře, zhmoždění hrudníku a břicha," uvedla Janečková. Podle ní ale byl při vědomí.

"Zbývající dva pacienti byli s pohmožděninami hrudníku, břicha a páteře po ošetření převezeni sanitním vozem do nemocnice v Praze v Krči," doplnila Janečková.

Vzhledem k tomu, že řidič a také pravděpodobný viník nehody na místě zemřel, případ bude asi odložen.

Práci reportérovi TV Nova Martinu Novotnému neusnadňoval jeden z hlídkujících policistů. Spíše naopak. Policista chtěl vykázat žurnalistu z místa nehody. Muž zákona ale nedokázal odůvodnit, podle jakého paragrafu by měl novinář dostat pokutu. Agresivním způsobem požadoval po reportérovi předložení osobních dokladů.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz