Zpravodajství

Paris ve vězení brečela a nechtěla jíst

Paris ve vězení brečela a nechtěla jíst

Paris Hiltonovou (25) sice propustili z vězení po pouhých třech dnech, ale nikoli zcela na svobodu. Oficiálně byla totiž pouze přeložena a zbytek trestu, který měl původně být 45 dní, ale byl pro "dobré chování" snížen na pouhých 23 dnů, si odsedí v domácím vězení.

Paris dostala na kotník kontrolní elektronický pásek a následujících 40 dní se nesmí hnout z domu. Zástupce šerifa potvrdil, že dědičku milionů propustili ze "zdravotních důvodů", které ale odmítl blíže charakterizovat.

"Nemohu mluvit o zdravotní situaci konkrétně, mohu jen potvrdit, že to hrálo roli, řekl pouze. Tvrdil také, že v podobných případech tak vedení věznice jedná docela běžně a také je docela normální, že když někdo nastoupí do vězení těsně před půlnocí v neděli a odejde v noci na středu, konkrétně ve dvě ráno, platí to jako pět dní strávených ve vězení.

Během uvěznění byla Paris na oddělení pro veřejné úředníky a významné osoby, neměla žádné spolubydlící, a hodinu denně jí poskytli na procházku a sprchování. Její právník prohlásil, že Paris každou noc před spaním plakala. Jak uvádí list The Sun, nechtěla prý ve vězení ani jíst. Teď bude "uvězněna" v rodinném domě, malém zámečku postaveném ve španělském stylu. Tím zřejmě odpadnou i problémy s jídelníčkem.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz