Zpravodajství

Paris ve vězení brečela a nechtěla jíst

Paris ve vězení brečela a nechtěla jíst

Paris Hiltonovou (25) sice propustili z vězení po pouhých třech dnech, ale nikoli zcela na svobodu. Oficiálně byla totiž pouze přeložena a zbytek trestu, který měl původně být 45 dní, ale byl pro "dobré chování" snížen na pouhých 23 dnů, si odsedí v domácím vězení.

Paris dostala na kotník kontrolní elektronický pásek a následujících 40 dní se nesmí hnout z domu. Zástupce šerifa potvrdil, že dědičku milionů propustili ze "zdravotních důvodů", které ale odmítl blíže charakterizovat.

"Nemohu mluvit o zdravotní situaci konkrétně, mohu jen potvrdit, že to hrálo roli, řekl pouze. Tvrdil také, že v podobných případech tak vedení věznice jedná docela běžně a také je docela normální, že když někdo nastoupí do vězení těsně před půlnocí v neděli a odejde v noci na středu, konkrétně ve dvě ráno, platí to jako pět dní strávených ve vězení.

Během uvěznění byla Paris na oddělení pro veřejné úředníky a významné osoby, neměla žádné spolubydlící, a hodinu denně jí poskytli na procházku a sprchování. Její právník prohlásil, že Paris každou noc před spaním plakala. Jak uvádí list The Sun, nechtěla prý ve vězení ani jíst. Teď bude "uvězněna" v rodinném domě, malém zámečku postaveném ve španělském stylu. Tím zřejmě odpadnou i problémy s jídelníčkem.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz