Zpravodajství

V severních Čechách vyklopily kamiony auta i pivo

V severních Čechách vyklopily kamiony auta i pivo

Hned dvě kuriózní nehody kamionů blokovaly v úterý večer dopravu v Teplicích. První kamion vezl nová osobní auta. Jeho řidič se ale s nákladem zaklínil po železničním viaduktem. Druhý kamion vyklopil v zatáčce stovky lahví piva.

Zdroj: TV Nova

Kamion přepravoval zbrusu nová vozidla francouzských značek. Litevský řidič ale špatně odhadl výšku viaduktu a vrchní auta se proto rozdrtila o mostní konstrukci.

Naštěstí se nikomu nic nestalo, škoda na nových autech ale bude vysoká - několik set tisíc korun.

Pracovníci českých drah navíc museli zkontrolovat kolejiště, jestli je náraz do mostu nepoškodil.

O pár kilometrů dál havaroval další kamion, tam to ale vonělo po kvasinkách. Řidič vjel rychle do zatáčky, naklonil se a na silnici se vysypaly lahve s pivem.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz