Zpravodajství

Dají si Genesis Váš hit? - video

Dají si Genesis Váš hit? - video

Inteligentní pop a přímočaré melodie. Tak charakterizoval kapelu Genesis v čele s Philem Collinsem hudební publicista Leoš Kofroň ve Snídani s Novou. Televize Nova je exkluzivním televizním partnerem úterního vystoupení legendární kapely.

Zdroj: EMI

Kofroň dodal, že předpokládá, že skupina v Praze vystřihne všechny své největší hity. To ostatně dokládá video z tisková konference k evropskému turné, na níž byl set alespoň rámcově představen.

Turné začalo 11. června v Helsinkách a než se dostane na parkoviště na Českomoravské, projede Dánsko, Německo, Švýcarsko a Rakousko. Od nás se pak skupina vydá na sever do Polska. 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz