Zpravodajství

Tereza Kostková rodila v Pojišťovně doopravdy

Tereza Kostková rodila v Pojišťovně doopravdy
Zdroj: TV Nova

Herečce Tereze Kostkové se před dvěma týdny ze středy na čtvrtek narodil syn Antonín. Všichni jsou zdrávi a pohádka má šťastný konec. Takto ale možná nejásali tvůrci seriálu Pojišťovna štěstí, protože Tereza hraje postavu Andrey a porod přišel tři týdny před termínem a jeden den před dotočením celé třetí řady seriálu.

My jsme s Terezou hovořili na natáčení seriálu Pojišťovna štěstí pouhý den před tím, než musela do porodnice a tedhy nám na dotaz, jak se jí natáčí s bříškem, odpověděla. "Čím je větší, tím je to to obtížnější. Zkuste si dát bágl na břicho a být s ním čtyřiadvacet hodin denně. Naštěstí se cítím psychicky i fyzicky dobře. Když jsem v práci, tak je mi dobře. Mně víc vadí, když nemám do čeho píchnout," usmívala se spokojeně spontánní herečka.

Porod točila seriálová kamera
Pohotový seriálový tým neváhal, a když zjistil, že Tereza míří do porodnice, vyslal na místo svou kameru. Miništáb nejprve celý porod zinscenoval a poté jej zachytil i doopravdy. Tereza prý je podle týmu naprostý profík: zvládla porodit syna a zároveň zahrát seriálovou Andreu. Jak materiál tvůrci seriálu použijí, neprozradíme. Vyčkejte vysílání třetí řady seriálu. Ta se objeví na obrazovkách už na podzim.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz