Zpravodajství

Jedno auto utopené v rybníce, druhé bouralo na nedalekém mostě

Jedno auto utopené v rybníce, druhé bouralo na nedalekém mostě

Příběh plný záhad. Tak by se dala shrnout akce, u níž v noci v Příšovicích u Turnova asistovali záchranáři z libereckého kraje. Jedno auto utopené v rybníce, druhé nabourané napříč na nedalekém mostě. Oba řidiči opilí a vzájemná souvislost neznámá.

Zdroj: TV Nova

Vše začalo tím, že někdo u rybníka nesmyslně vytáčel motor stařičké škodovky. Jeden z rybářů sem přišel a chtěl řidiči pomoci vyjet.

Auto se potopilo asi 30 metrů od břehu. Rybář ihned utíkal pro pomoc.

Krátce po nehodě se rozjela záchranná akce. Policie zpovídá řidiče. Ten dokola opakuje, že auto neřídil.

O 200 metrů dál má v tu samou chvíli potíže jiný řidič. Jel moc rychle. Na úzkém mostku dostal smyk a zaklínil se neuvěřitelným způsobem mezi zábradlí.

„Jsem tady trošku zaparkoval, no," řekl řidič

Policisté hledají souvislost mezi případy. Verzí je několik. Podle jedné oba muži jeli spolu ve voze, který utopili. Vyplavali ven, vzali jiné auto a o kus dál havarovali. Podle další muž utopil auto záměrně krátce poté, co na mostě způsobil havárii. Oba karamboly také spolu nemusí vůbec souviset. Kuriozní na celém případu je i to, že auto k překvapení všech svítilo pod hladinou celé 2 hodiny.

V utopeném voze nikdo další naštěstí nebyl, a tak nyní policistům zbývá už jenom rozluštit záhadu, jak se nehody staly a kdo si případně nákladný zásah také zaplatí.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz