Zpravodajství

VIDEO: Dva kamiony havarovaly mezi Vyškovem a Prostějovem

VIDEO: Dva kamiony havarovaly mezi Vyškovem a Prostějovem
Zdroj: TV Nova

Vážná dopravní nehoda dvou kamionů se stala dnes brzy ráno na rychlostní silnici mezi Vyškovem a Prostějovem. Řidič jednoho z nich skončil v nemocnici. Silnice byla až do odpoledních hodin v jednom směru úplně neprůjezdná. Škoda jde do milionů korun.

Ve čtyři hodiny ráno řidič kamionu zastavuje na kraji silnice, protože mu došla nafta. Než stačí vyjít ven s výstražným trojúhelníkem, naráží do něj nákladní auto s návěsem jedoucí z Rakouska.

V současné době probíhá vyprošťování vozidel a překládka nákladu, čekáme ještě na příjezd další techniky, říkádálniční policista.

Oba kamiony byly plně naložené, český převážel baterie, rakouský gumové pásy. Nehoda úplně zablokovala hlavní tah ve směru z Brna do Olomouce.

Dopravu policie odklonila na vedlejší silnici. Řidič českého kamionu vyvázl jen s poraněnou rukou. 35letý rakouský řidič leží v prostějovské nemocnici se zraněním hlavy.

Jeho stav byl už v dopoledních hodinách stabilizovaný a během dne procházel řadou kontrolních vyšetření, říká mluvčí nemocnice.

Celková škoda byla předběžně vyčíslena na tři miliony korun. Komunikace byla neprůjezdná až do 14 hodin.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz