Zpravodajství

VIDEO: Falešný vrchní řádí na Vsetínsku!

VIDEO: Falešný vrchní řádí na Vsetínsku!

Se scénou jako vystřiženou z filmu "Vrchní, prchni" se setkal majitel jedné restaurace v Ratiboři na Vsetínsku. Muž, který se tu ucházel o práci, obsluhoval hosty celý den. Večer ale zmizel i s tržbou. Policie po muži pátrá. Číšník si podle našich informací vybral další restaurace na Opavsku. Více informací se dozvíte v přiloženém videu.

Zdroj: TV Nova

Povedeného číšníka zaujala tato nabídka práce. Oslovil majitele restaurace a ten se ho rozhodl vyzkoušet. "Byl suverénní v oboru, určitě, choval se jako profík," říká majitel.

Celý den obsluhoval hosty a i nkasoval od nich útratu. Blížila se zavírací hodina a nový číšník chtěl zaplatit útratu i po lidech, kteří seděli na zahrádce.

"Šel kasírovat na terasu a už se prostě nevrátil," uvedl majitel.

Jednoduše zmizel neznámo kam i s tržbou. Za jediný den si polepšil bezmála o 18 tisíc! Nejen majitele restaurace, ale ani štamgasty nenapadlo, že jim pivo roznáší vychytralý podvodník.

"Měl takový fortel, číšníka určitě už dělal," říká štamgast. "Hodil pivo, díval se na druhou stranu, hrozně nepříjemný člověk," dodává druhý.

Podle našich informací to není jediná povedená krádež falešného číšníka na Vsetínsku. Případem se už zabývá policie.

 

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Černochová navrhne další pomoc Ukrajině

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) předloží vládě návrh na další pomoc Ukrajině. Řekla to v neděli České televizi. Česko by mohlo poslat pomoc v hodnotě 600 až 700 milionů korun. Ukrajině už poskytlo vojenský materiál za více než 3,5 miliardy korun.

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz