Zpravodajství

Delegát CK I´m travelling vypráví: „Dodnes jsem nedostal zaplaceno!“

Krach cestovní kanceláře I´m travelling nepřinesl potíže jen jejím klientům. Mnozí její delegáti, kteří dlouhé měsíce pracovali v zahraničí a starali se o turisty, totiž dodnes nedostali za svou práci zaplaceno. A pravděpodobně v nejbližší době ani nedostanou, protože pojištění cestovních kanceláří proti krachu se na ně nevztahuje. Více informací v přiloženém videu.

Jan Zálužský pracoval jako delegát cestovní kanceláře I´m travelling v Turecku dva a půl měsíce. Chtěl si tak vydělat na studium, jenže cestovní kancelář přestala platit nejen za své klienty, ale i za zaměstnance. Ti nakonec skončili doslova na ulici.

Stejně jako pan Zálužský v Turecku uvízlo dalších pět delegátů. Dopravu zpět do České republiky si nakonec museli zařídit sami.

I´m travelling teď Janu Zálužskému dluží přes dvacet tisíc korun

Společně s dalšími delegáty z Turecka se teď podobně jako klienti zkrachovalé cestovní kanceláře chce obrátit na Českou pojišťovnu. Jenže to nebude tak jednoduché. Své peníze zřejmě jen tak neuvidí.

V současné době je ještě v zahraničí přes dvě stě klientů cestovní kanceláře I´m travelling. Všichni by se do české republiky měli vrátit během příštího týdne. Více informací se dozvíte v přiloženém videu.

Martina Kaizrová, související články ...

 

Televizní noviny, nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz