Zpravodajství

Missky se fotily na hřbitově

Ve středu se na zbraslavském hřbitově sešla plejáda krásných žen a trochu zlobivých dětí, aby začaly pracovat na kalendáři The Beautiful Mind. Česká Miss Lucie Hadašová, loňská vicemiss Bára Kolářová a přední modelka Lucie Váchová byly první, k nim se ještě přidají Renata Langmannová, Kateřina Smejkalová, Zuzana Belohorcová či Lilian Sarah Fischerová, jejíž občanské sdružení projekt připravilo.


Veškerý výdělek z prodeje kalendáře bude věnován Klinice dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice v Praze - metabolické jednotce oddělení kojenců a batolat. "Sdružení se snaží podporovat především tělesně či duševně postižené děti, které vyrůstají v dětských domovech," vysvětluje Lilian Sarah Fischerová. "Proto také se na všech dvanácti snímcích budou objevovat ženy s malými dětmi, aby ukázaly, jak důležitý je vztah mezi matkou a dítětem. Všechny modelky se samozřejmě zřekly honoráře."

Většinou se na snímcích budou objevovat děti z domovů, tentokrát však fotografovi dělal těžkou hlavu hlavně pětiletý synovec Fischerové Adam, kterému se fotosession na hřbitově vůbec nezamlouvala a měl sto chutí jít si raději hrát jinam.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz