Zpravodajství

Jel jako pirát a nic se mu nestalo!

Jel jako pirát a nic se mu nestalo!

O obrovském štěstí může mluvit mladý řidič, který havaroval v pondělí večer na příjezdu do Prahy. Nezvládl své vozidlo a narazil do sloupu. Stáli při něm všichni svatí, divokou jízdu přežil snad jen zázrakem.

Zdroj: TV Nova

Prý jel jako střela 

Podle svědků jel mladík velmi vysokou rychlostí. Při odbočování na pražský obchvat z dálnice D8 dostal smyk a zastavil se až o sloup veřejného osvětlení. Ze zdemolovaného vozu museli zaklíněného muže vyprostit hasiči. Při pohledu na auto omotané kolem sloupu je jen těžko uvěřitelné že jeden-a-dvacetiletý řidič přežil nehodu bez vážnějšího zranění. Záchranná služba ho přesto pro jistotu převezla na vyšetření do nemocnice.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz