Zpravodajství

VIDEO: Viktorka a Laura - další děti v "novácké" rodině!

VIDEO: Viktorka a Laura - další děti v "novácké" rodině!

Zlatý dudlík dostane každé dítě, které se narodí pracovníkům televize Nova. Minulý týden se předávaly hned dva, jeden dostala Laura – dcera Lenky Hornové a Libora Kodada a druhý Viktorka – dcera Moniky Valentové a Martina Veselovského.


„Mám obrovskou radost, protože Lenka je můj nejbližší člověk," řekla Pavlína Danková, která přišla Lence Hornové k miminku blahopřát. Zlatý dudlík malé Lauře předala ředitelka marketingu TV Nova Miloslava Nováková: „Máme tady pro tebe krásný zlatý dudlíček, protože ty jsi dítě televize Nova."

Viktorka přišla na svět poněkud dramaticky. „Odjeli jsme na chatu do Jizerských hor a moje žena začala rodit," popisuje Martin Veselovský. „Sto padesát kilometrů jsem zvládl za hodinu a půl. Minulý týden jsem byl u policistů vyřídit všechny přestupky," směje se šťastný otec.

Na předávání obou dudlíků se podívejte v reportáži pořadu Volejte Novu. Novinky z Novy sledujte každou sobotu v pravé poledne.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz