Zpravodajství

Slepou ženu srazilo auto

Slepou ženu srazilo auto
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

V Berouně na třídě Míru srazil osobní vůz slepou ženu. Chodkyni vyjeli na pomoc záchranáři z Berouna. Žena utrpěla zlomeninu bérce. Pro nova.cz to uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Nina Šeblová.

Po ošetření byla převezena na chirurgickou ambulanci do nemocnice v Hořovicích.

Náklaďák srazil cyklistu

Nákladní vůz se srazil s cyklistou v Žebráku. Operační středisko v Příbrami přijalo výzvu k dopravní nehodě. K nehodě vyjela rychlá lékařská pomoc z Hořovic. Zraněný muž utrpěl pohmoždění kyčle a krční páteře, uvedla Šeblová. Po poskytnutí přednemocniční péče záchranáři pacienta převezli do nemocnice v Hořovicích
na chirurgickou ambulanci.

Slovák zahynul v českém autobusu

Dvaatřicetiletý Slovák přišel o život při nehodě českého linkového autobusu, který v pondělí večer havaroval nedaleko Ružomberoku. Nehoda si vyžádala i osm lehce zraněných, mezi nimiž byl kromě Slováků také jeden Čech. Škoda byla odhadnuta na půl milionu korun.

Řekla zástupkyně policejní mluvčí Ingrid Jančulová.
Podle ní dostal 59letý řidič autobusu na lince Spišská Nová Ves - Kladno smyk v zatáčce na mokré silnici nedaleko obce Lubochňa.

Po nárazu do svahu se vozidlo převrátilo. Řidič nebyl pod vlivem alkoholu. V autobuse bylo 25 cestujících a dva řidiči. Televize TA3 původně informovala, že šlo o linku z Košic do Prahy.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz