Zpravodajství

Řidič zahynul po nárazu do stromu

Řidič zahynul po nárazu do stromu

Jedenačtyřicetiletý řidič zemřel v neděli večer u Bělče na Kladensku. Příčinou tragické havárie byla zřejmě vysoká rychlost a nezvládnutí vozidla.

Zdroj: TV Nova

Řidič sjížděl z mírného kopce asi příliš rychle-když viděl, že se řítí do stromů, zřejmě zazmatkoval. Auto vjelo do protisměru a pak mimo silnici a narazilo do stromu.

"Po příjezdu na místo, jsme nalezli muže, který byl v bezvědomí-který nejevil známky života, nedýchal - takže jsme zahájili resuscitaci," řekli naší televizi záchranáři.

Na pomoc přiletěl těžce zraněnému muži i vrtulník - vše ale už bylo marné. Lékař konstatoval smrt.

Jedenačtyřicetiletý řidič z Kladna, který podle všeho pracoval jako dealer s cukrovinkami ale možná mohl žít. Policie bude prošetřovat, proč mu nepomohlo několik řidičů, kteří prý bez povšimnutí okolo havarovaného auta projeli. Záchranku zavolala až žena-zdravotní sestra, která se vracela domů z chaty.

 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz