Zpravodajství

VIDEO: Řidič se otáčel a narazil do něj autobus

VIDEO: Řidič se otáčel a narazil do něj autobus

K havárii došlo v Praze v ulici U vršovického hřbitova. Osobní auto se zde asi chtělo otočit přes tři pruhy do protisměru. Během tohoto nešikovného manévru si však řidič nevšiml projíždějícícho kloubového autobusu MHD a došlo ke srážce.

Zdroj: TV Nova

Řidič osobního auta musel být převezen záchrannou službou do nemocnice. V autobuse se nikomu nic nestalo.

Rychlík se srazil s autem

Mezi Roudnou a Planou nad Lužnicí na Táborsku se dnes ráno srazil rychlík z Českých Budějovic do Prahy s osobním automobilem. Řidič opelu vyvázl s lehkých zraněním a záchranáři jej převezli do táborské nemocnice.

Nehoda se stala v 07:40 na přejezdu se světly bez závor, informoval mluvčí Drážní inspekce Zdeněk Neusar. Provoz na trati byl zhruba na tři hodiny přerušen.

"Muž jel v autě sám, utrpěl hlavně pohmožděniny," řekl vedoucí lékař jihočeské letecké záchranné služby Jan Sedlák. K nehodě startoval i vrtulník, který se ale vrátil zpět na základnu.

Podle mluvčího inspekce měl řidič štěstí, že lokomotiva narazila do pravých zadních dveří auta. Škoda na lokomotivě dosáhla 200.000 korun, na autě byla vyčíslena na 30.000 korun. Vlaky začaly jezdit úsekem znovu kolem 10:30.

"Světla na přejezdu byla podle šetření v činnosti, zavinění tedy s největší pravděpodobností nebude na straně železnice," dodal Neusar.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz