Zpravodajství

Žháři nadále podpalují mostecké škodovky

Žháři nadále podpalují mostecké škodovky
Zdroj: TV Nova

Neznámí vandalové v Mostě opět podpalují škodovky. Tentokrát zapálili starou Škodu 120 ženě, které auto shořelo už před několika měsíci. Jen za minulý měsíc v Mostě shořelo sedm automobilů značky Škoda.

Tentokrát o auto přišla paní Dostálová. Svoji škodovku našla ve stavu, který už neopraví žádný automechanik.

O auto ale nepřišla poprvé. Už před čtyřmi měsíci jí někdo zapálil jinou 120tku. Od té doby bylo v Mostě hlášeno dalších 12 případů.

Naposledy jsme vás o útoku vandalů informovali před měsícem. apálili dva favority. Vraky obou favoritů skončily na odstavném parkovišti, teď už je čeká jenom likvidace.

Dodnes nikdo neví, kdo a proč škodovky likviduje. Podle svědka, který je na začátku srpna zahlédl, jak sousedovi zapalují škodovku, jde o dva mladíky do 25 let.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz