Zpravodajství

Hořící škodovka zablokovala silnici

Hořící škodovka zablokovala silnici

Hořící Škoda 120 zablokovala v podvečer silnici v Černé za Bory na Pardubicku. Přestože nehoda vypadala dramaticky, naštěstí se obešla bez zranění.

Hořet začalo podle svědků u motoru a to v zadní části auta. Když přijeli na místo hasiči, vůz už byl celý v plamenech. Vlivem vysokého žáru dokonce praskla i benzínová nádrž. Hasiči při zásahu použili dýchací přístroje. Na boj s ohněm spotřebovali pět set litrů vody. Podle vyšetřovatele způsobila požár vozu špatná kabeláž na autobaterii.

Škodovky hoří i na Mostecku

Se škodovkami v plamenech se mohou potkat i lidé na Mostecku. Tam ale řádí žhář, nikoli technické poruchy ojetých vozů. Na konci září zapálili žháři starou Škodu 120 ženě, které auto shořelo už před několika měsíci. Jen za minulý měsíc v Mostě shořelo sedm automobilů značky Škoda.

Dodnes nikdo neví, kdo a proč škodovky likviduje. Podle svědka, který pachatele na začátku srpna zahlédl, jak sousedovi zapalují škodovku, jde o dva mladíky do 25 let.

 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Píše se na Deník.cz