Zpravodajství

Michaela Maláčová - zase porodí dítě a Českou Miss

Michaela Maláčová - zase porodí dítě a Českou Miss

Každou chvíli může přivést na svět s přítelem miliardářem druhé dítě a se svými spolupracovníky už čtvrtý ročník soutěže krásy. Michaela Maláčová, bývalá královna krásy a současná ředitelka České Miss žije opravdju naplno.

"Zjistila jse, že čas neuvěřitelně rychle letí," svěřila se Michaela Maláčová. "A já jsem proto rozhodla také zrychlit empo. Jsem ráda, že mám pocit, že žiji naplno a využívám každou chvilku. Myslím si, že za pár let na to ještě ráda budu vzpomínat s vědomím, že jsem nic nepromarnila."

Rodit má Michaela Maláčová už v nejbližších dnech. "Cítím se dobře, i když vysoké kramflíčky už teď nenosím," usmívá se. "Na kila jsem přibrala ještě trochu méně než s Anabellkou a těším se, až se začnu zase hýbat a budu moci sportovat. To je u mne přirozená věc. Jím zcela normálně, rozumně, nikdy nic nepřeháním. Myslím, že se ta spokojenost obráží i v mém výrazu. Protože těch pár let, než jsem zakotvila v příjemném vztahu, jsem nebyla úplně šťastná a když se vidím fotky z té doby, řekla bych, že to na mně možná bylo i vidět."

Na Anabellku mluví také anglicky
Michaela Maláčová žije tu v Česku, tu zase v Americe. Na svou holčičku mluví dvěma jazyky, aby je jí oba naučila.
"Holčičce je teprve dvacet měsíců. Když jsme v Čechách, tak na ni mluvíme doma česky, když ve Spojených státech, pak zase anglicky. Aby i zvykla na oba jazyky. Ale všechno to dělám naprosto přirozeně, nic ve výchově nevyhrocuji."

Na finále České Miss už bude dvojnásobnou maminkou
Výsledky čtvrtého ročníku soutěže krásy Česká Miss 2008 uvede Nova v přímém přenosu na galakoncertu, který se bude konat 2. února poprvé v nové odletové hale ruzyňského letiště Terminál Sever 2.
"Letos máme i další novinky," chlubí se Michaelůa Maláčová. "Soustředění finalistek se uskuteční v Thajsku. Znám to tam. V dvaadevadesátém roce jsem reprezentovala Československo jako královna krásy na Miss Universe právě v Thajsku a už tehdy jsem tam navázala kontakty s představiteli této exotické země. Teď se mi vyplatily a můžu své tehdejší vítězství v soutěži o královnu krásy zúročit. Další zajímavostí budou róby pro finalistky, které vytvoří přední světový módní návrhář Noubi, který pochází ze San Franciska. Jím navržené šaty budou z tradičního thajského hedvábí a v hollywoodském stylu. Poseté pravými perlami a budou především zdůrazňovat křivky ženských postav."

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz