Zpravodajství

Internetová firma podvádí zákazníky

Internetová firma podvádí zákazníky
Zdroj: TV Nova

Další firma, která se chová nečestně k zákazníkům, řádí na internetu. Jeho prostřednictvím nabízí elektroniku, kterou ale po zaplacení neposílá. Zjistili jsme, že firma nefunguje už několik měsíců, ale internetový obchod stále zboží nabízí.

Internetový obchod společnosti CPS-Europe nabízí elektroniku a domácí spotřebiče za výhodné ceny. Toho se rozhodl využít i pan Jiří. Zaplatil, ale vybrané zboží nedostal.

Jenže zákazníci v tom nejsou sami. Kromě nich přišli o peníze i dodavatelé a firmy, které zboží od CPS-Europe prodávaly ve svých obchodech.

Firma si zřejmě zatím hraje se svými partnery na schovávanou. Obchodní praktiky nám nikdo neosvětlil ani v přerovském sídle, ani na kontaktním telefonu.

A v kamenném obchodě si už také dlouho nikdo nic nekoupil.
Poctivost prodeje na internetu mají na starosti živnostenské úřady. Ten přerovský už pro firmu CPS-Europe chystá mastnou pokutu.

Podle právníků se může v tomto případě jednat o podvod. Podle nich by se měli nespokojení zákazníci obrátit na Sdružení obrany spotřebitelů a společnými silami se domoci vrácení poněz soudní cestou.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz