Zpravodajství

Internetová firma podvádí zákazníky

Internetová firma podvádí zákazníky
Zdroj: TV Nova

Další firma, která se chová nečestně k zákazníkům, řádí na internetu. Jeho prostřednictvím nabízí elektroniku, kterou ale po zaplacení neposílá. Zjistili jsme, že firma nefunguje už několik měsíců, ale internetový obchod stále zboží nabízí.

Internetový obchod společnosti CPS-Europe nabízí elektroniku a domácí spotřebiče za výhodné ceny. Toho se rozhodl využít i pan Jiří. Zaplatil, ale vybrané zboží nedostal.

Jenže zákazníci v tom nejsou sami. Kromě nich přišli o peníze i dodavatelé a firmy, které zboží od CPS-Europe prodávaly ve svých obchodech.

Firma si zřejmě zatím hraje se svými partnery na schovávanou. Obchodní praktiky nám nikdo neosvětlil ani v přerovském sídle, ani na kontaktním telefonu.

A v kamenném obchodě si už také dlouho nikdo nic nekoupil.
Poctivost prodeje na internetu mají na starosti živnostenské úřady. Ten přerovský už pro firmu CPS-Europe chystá mastnou pokutu.

Podle právníků se může v tomto případě jednat o podvod. Podle nich by se měli nespokojení zákazníci obrátit na Sdružení obrany spotřebitelů a společnými silami se domoci vrácení poněz soudní cestou.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz