Zpravodajství

Smutná sezóna pro motorkáře, zemřelo jich na šedesát

Smutná sezóna pro motorkáře, zemřelo jich na šedesát
Zdroj: TV Nova

Černý motorkářský rekord má na svém kontě letošní sezóna. Podle všeho právě letos zahynulo na silnicích nejvíce motorkářů. A smutné zápisy do statistik nekončí. Ve středu odpoledne zahynul na Brněnsku další. Počet obětí rychlých kol se tak rychle blíží k šedesátce.

Obrázek z místa nehody jen hodinu po tragické srážce je mluví za vše. Osobní vozidlo vypadá jako kdyby ho přejel tank. Vyšetřovatelé jen stěží poznají, které součástky patří k motocyklu.

Podle svědků jely oba motocykly vedle sebe a do odbočujícího auta nabouraly ve stejnou chvíli. Náraz převrátil auto na střechu a místo dveří zůstala díra jak po zásahu kanónem.

Rychlost, jakou motorkáři museli jet dokresluje vzdálenost těla od místa střetu. Hrubým odhadem muselo letět minimálně padesát metrů.

Hlavního viníka nehody určí až následné vyšetřování.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz