Zpravodajství

Řidič octavie skončil v požární nádrži

Řidič octavie skončil v požární nádrži

U kuriózní nehody zasahovali ve čtvrtek záchranáři z Jablonce nad Nisou. Řidič octavie si zřejmě zajel svoji soukromou rallye po úzké nepříliš používané silnici mezi Libercem a Jabloncem.

Jedna ze zatáček ho ovšem zradila a po smyku skončil s autem na střeše v požární nádrži. Vůz se začal okamžitě plnit vodou a bahnem. V poloze hlavou dolů muž strávil nedobrovolně podle hasičů delší dobu, než si ho všiml někdo z kolemjdoucích.

Hasiči pak jeho auto bleskurychle otočili na bok a řidiče vytáhli okénkem u spolujezdce. Podchlazeného s otřesem mozku a zlomeninami jej pak sanitka odvezla do liberecké nemocnice. Vůz vyprostila nakonec odtahová služba. Silnice byla průjezdná po necelé hodině.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz