Zpravodajství

Matka opustila brzy porodnici, chtěli jí sebrat dítě!

Nezáviděníhodné chvíle má za sebou čerstvá matka Eva Hanzelková. V pátek u dveří jejího domu zazvonili sociální pracovnice v doprovodu policie a chtěli jí odebrat dítě. A to jen kvůli tomu, že s ním na vlastní žádost opustila porodnici několik hodin po porodu. Nakonec se matka s dítětem musela proti své vůli vrátit zpátky do nemocnice. Takový postup pobouřil nejen samotné rodiče, ale i ministerstvo zdravotnictví.

Malý Mirek. Už v den, kdy přišel na svět, jeho rodiče i on zažili pořádné drama. Všechno odstartovalo tím, že se jeho matka rozhodla několik hodin po porodu odejít se svým synem z nemocnice domů.

Když paní Hanzelková opouštěla hořovickou nemocnici, ještě netušila, co se bude dít dál. Přijeli za ní domů policisté a chtěli jí odebrat dítě.
Evě Hanzelkové tak nezbylo než se proti své vůli vrátit zátky do nemocnice.

Nemocnice totiž potom, co paní Hanzálková se svým dítětem odešla domů, kontaktovala sociální pracovníky a ti zase soud, který vydal předběžné rozhodnutí.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz