Zpravodajství

Matka porodila syna, sama ale zemřela

Smutně skončil víkend, který by za jiných okolností byl pro jednu rodinu z Děčína jedním z nejhezčích. Pan Podmanický se těšil, až jeho družka v porodnici přivede na svět jejich potomka. Syna se dočkal, ale jeho přítelkyně hodinu a půl po porodu v nemocnici zemřela. Případ je plný otazníků, rodina je přesvědčená o chybě porodnice, proto se jím také začala zabývat policie. Rozhodující ale bude až zítřejší soudní pitva.

Šárka Krejčová se těšila na své třetí dítě. Její přítel ji do děčínské porodnice přivezl tento týden ve čtvrtek večer a čekali na poslední vyšetření matky i dítěte.

Lékaři prý ženě během noci a rána podali několik tablet, aby vyvovali porod. To ještě Šárka svému příteli psala zprávy o tom, že má podivné bolesti.

Až druhý den odpoledne pan Podmanický přímo v porodnici zjistil, že jeho dítě přišlo na svět císařským řezem, svou přítelkyni ale viděl na nemocničním lůžku ve velmi vážném stavu.

Personál novopečeného otce uklidnil, že může odejít slavit. Potom začala rodička podle našich informací krvácet z dělohy a lékaři ji převezli na jednotku intenzivní péče. Zachránit už ji ale nedokázali.
Rodina podala na nemocnici trestní oznámení, policie bude případ prověřovat jako ublížení na zdraví s následkem smrti.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz