Zpravodajství

Matka porodila syna, sama ale zemřela

Smutně skončil víkend, který by za jiných okolností byl pro jednu rodinu z Děčína jedním z nejhezčích. Pan Podmanický se těšil, až jeho družka v porodnici přivede na svět jejich potomka. Syna se dočkal, ale jeho přítelkyně hodinu a půl po porodu v nemocnici zemřela. Případ je plný otazníků, rodina je přesvědčená o chybě porodnice, proto se jím také začala zabývat policie. Rozhodující ale bude až zítřejší soudní pitva.

Šárka Krejčová se těšila na své třetí dítě. Její přítel ji do děčínské porodnice přivezl tento týden ve čtvrtek večer a čekali na poslední vyšetření matky i dítěte.

Lékaři prý ženě během noci a rána podali několik tablet, aby vyvovali porod. To ještě Šárka svému příteli psala zprávy o tom, že má podivné bolesti.

Až druhý den odpoledne pan Podmanický přímo v porodnici zjistil, že jeho dítě přišlo na svět císařským řezem, svou přítelkyni ale viděl na nemocničním lůžku ve velmi vážném stavu.

Personál novopečeného otce uklidnil, že může odejít slavit. Potom začala rodička podle našich informací krvácet z dělohy a lékaři ji převezli na jednotku intenzivní péče. Zachránit už ji ale nedokázali.
Rodina podala na nemocnici trestní oznámení, policie bude případ prověřovat jako ublížení na zdraví s následkem smrti.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz