Zpravodajství

Peníze, které uloupil, ihned prohrál

Peníze, které uloupil, ihned prohrál
Zdroj: TV Nova

Pražští kriminalisté dopadli sériového lupiče, který po tři měsíce, od srpna do října, ozbrojený přepadával herny v centru města. Šestatřicetiletý muž se přiznal k sedmi loupežím. Peníze, o které majitele heren obral, okamžitě zase prohrával.

Lupič si šel nejprve hernu obhlédnout, po několika minutách se do ní v převlečení s pistolí v ruce vrátil. Jen v jednom případě, se mu nepoštěstilo, když ho z herny vypakovali vietnamští majitelé. S pouty na rukou pak skončil před několika dny. Byl zadržen asi dvě hodiny po dalším přepadení.

Pachatel se sám doznal k sedmi případům loupežného přepadení za období od srpna do října. Šestatřicetiletý muž není žádný svatoušek, loupežná přepadení má zřejmě jako svůj koníček.

Po každé loupeži prý muž z Ostravy zaplatil poctivě nájem za pražský byt. Zbytek nasázel do hracích automatů, večer ale zřejmě nezapomněl sledovat Televizní noviny.

Obviněný muž se do svých milovaných heren podle všeho hned tak nepodívá, za loupežná přepadení se zbraní v ruce mu hrozí až desetiletý trest vězení .

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz