Zpravodajství

VIDEO: Dětské domovy se poperou v aerobiku a zpěvu

VIDEO: Dětské domovy se poperou v aerobiku a zpěvu

Během jednoho roku objela cvičitelka Hanka Kynychová třikrát jedenáct dětských domovů po celé republice a učila jejich obyvatele aerobik. Snaha dětí v sobotu vyústí ve velké závody, které se uskuteční v Praze-Modřanech. Přijďte je podpořit!

Zdroj: TV Nova

Hanka už dříve jezdila cvičit do domovů a děti na to vždy dobře reagovaly. "Když skončila ráno Snídaně, tak jsem měla roupy, protože jsem nemusela vstávat," komentuje vznik svého projektu. Nejprve děti naučila kroky, pak přidala ruce a na závěr došlo na choreografii. Závody nazvané Hejbejte se a zpívejte nejsou pouze o pohybu. Do projektu se zapojila moderátorka Snídaně s Novou Petra Kruntorádová, která se s dětmi pustila do písniček. Výsledek usilovné dětské píle bude k vidění v sobotu 3. listopadu v tělocvičně základní školy Na Beránku. Slavnostní zahájení je naplánováno na 13. hodinu.

Každý tým koučuje televizní patron
Kromě věřejnosti, která je na závody zvána, dorazí kolem tří set dětí, které si budou vzájemně fandit. Navíc díky Nadaci Nova bude mít každý domov svého patrona. Do Modřan se v sobotu sjede nerozlučná moderátorská dvojka Markéta Fialová a Karel Voříšek, sourozenci Dalibor a Adéla Gondíkovi, nová moderátorka Odpoledních Televizních novin Renáta Czadernová, Tomáš Krejčíř, Pavlína Danková nebo Tomáš Hauptvogel a Lenka Hornová.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz