Zpravodajství

Osbourneovi chystají velký výprodej

Osbourneovi chystají velký výprodej
Zdroj: Sony BMG

Láká vás terénní vozítko, na kterém si Ozzy Osbourne zranil v roce 2003 záda? Černá kožená postel s krucifixem, v níž spal jeho syn Jack? Ozzyho proslulé sluneční brýle? Pak je čas koupit si letenku na 30. listopadu do Beverly Hills, kde se bude dražit přes 600 kusů majetku Osbourneů.

Ozzy Osbourne a jeho žena Sharon se chtějí zbavit různých kousků vybavení ze svých tří domů, v Malibu, Beverly Hills a Buckinghampshiru. Teď, když jejich všechny děti, tedy Aimee, Kelly a Jack, odešly z domu, chtějí bývalý zpěvák skupiny Black Sabbath a jeho žena bydlet v menším domě. Do dražby budou zahrnuty i předměty, které se objevily v jejich televizní reality show The Osbournes.

Dražba by podle odhadu odborníků měla celkem vynést kolem milionu dolarů (18,5 milionu korun), které půjdou na podporu Sharoniny nadace na léčbu rakoviny tlustého střeva. "Je na čase trochu si ulehčit," říká Sharon. "Máme příliš věcí, které prostě nepotřebujeme."
Zbavit se starých předmětů je podle ní jeden z nejvíce osvěžujících životních zážitků. Zato Ozzy se do dražby tak nehrne a kysele říká: "Vůbec nevím, proč to všechno musíme prodávat. Mně se to všechno ještě pořád líbí. Sharon mi ale říká, že se to musí udělat, jinak náš dům praskne ve švech."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz