Zpravodajství

Bude se Redford znovu ženit?

Bude se Redford znovu ženit?
Zdroj: TV Nova

Jednasedmdesátiletý Robert Redford naznačil, že uvažuje o svatbě se svou dlouholetou přítelkyní, německou malířkou Sybille Szaggarsovou.

V rozhovoru pro německý list Bunte mluvil Redford o Sybille jako o snoubence a na dotaz, co tím míní, řekl, "To je přeci jasné, že ano." Redford se Sybillou chodí už od roku 1996. Pokud by si ji vzal, bylo by to pro něj druhé manželství. S první manželkou, Lolou Van Wagenenovou, má tři děti a další v dětství náhle zemřelo. Manželství se rozpadlo v roce 1985.

Robert Redford, který se proslavil klasickými filmy jako například Butch Cassidy a Sundance Kid, Bosé nohy v parku, Podraz či Všichni prezidentovi muži, se později vrhnul i na režii a za film Obyčejní lidé dostal Oscara. Není tajemstvím, že mezi jeho fanoušky patří i Helen Mirrenová, která si ho nemůže vynachválit. "Je to velmi uvolněný člověk. Je také velmi skromný a do morku kosti slušný. Kdyby byl Bob Britem, už by z něj určitě byl Sir Bob Redford," říká o něm. Redford je ale Američan a čas dělí mezi dům v severní Kalifornii a farmou v Utahu.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz