Zpravodajství

Hanka Kynychová: Porodu se nebojím!

Hanka Kynychová: Porodu se nebojím!
Zdroj: TV Nova

Populární cvičitelka Hanka Kynychová se už nesmírně těší na dvě holčičky, které se jí mají podle gynekologa narodit zhruba v polovině ledna. "Mají se čile k světu, často se ozývají, a tak si myslím, že přijdou na svět možná o něco dřív," říká stále půvabná nastávající maminka. Hanka je na sebe sice velmi opatrná, dodržuje správnou životosprávu, ale stále předcvičuje a udržuje se v kondici.

Věnuje se především cvičení na Fit Ballu, což je podle ní vhodné úplně pro všechny zájemce o zdravý pohyb, tedy i pro nastávající maminky a maminky po porodu. Při tom se nejen odreagují, ale užijí si spoustu zábavy s velkým míčem. Zároveň si dají pořádně do těla a vydatně si zaposilují.

Hanku proto i díky tomu nadcházející dvojnásobný porod nechává v klidu a strach z něj vůbec nemá. "Kdyby se holky narodily na Vánoce, byl by to ten nejkrásnější vánoční dárek," říká.

Přírůstku do rodiny se nemohou dočkat Hančini rodiče a také její manžel Jindřich Obrdlík a prvorozený syn Filip, kterému je dnes osm let. Oba jsou prý připraveni na to, že pokud bude Hanka v porodnici těsně před svátky nebo během nich, postarají se sami o to, aby vánoční atmosféře nic nechybělo a doma vše připraví. "Vím, že některé ženy mají z porodu panickou hrůzu, ale je třeba se vyptat odborníků, jak celá událost probíhá. Probrat to s kamarádkami, pročíst si případně odbornou literaturu. Já jsem to tak udělala, když jsem čekal Filípka, a bylo to naprosto v pohodě," prozradila Hanka.
Pro své holčičky už nakoupila i nějaké drobnosti, kočárek a další výbavičku půjdou ale koupit až po porodu. Ani na jménech se zatím s manželem a synem jednoznačně neshodli.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz